Tuoteryhmät ja tuotteet

Tervetuloa verkkosivuillemme


 
Kesätarjoukset jatkuvat
vielä syyskuun loppuun
saakka !
Hyödynnä syksyn sadesäät... ->


Uusi, edullinen
pienoiskontaktorisarja
nyt varastossa !

Varustettu 3-vaihekoskettimilla
sekä yhdellä apukoskettimella.
Virtakestot 6A, 9A ja 12A.
Myös piirilevymallit !

Katso lisää ->



 Uusi automaatiotuotevalmistaja GIC    Edulliset ja laadukkaat aikareleet, ajastimet, lämpötilaohjaimet,
laskurit, valvontareleet ym.
Katso lisää ->


Varaudu syksyyn ja pimeään !

Teemme tilaa uusille tuotteille !
Nyt kaikki varastossa olevat
LedLenser-valaisimet alta pois !
Tarjoukset voimassa niin kauan
kuin varastoa riittää.
Katso lisää ->

E14A-48V3W
Hehkulamppu E14 13x30mm 48V 3W
Hehkulamppu E14 13x30mm 48V 3W

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 3,50 EUR
10+ 3,15 EUR
50+ 2,80 EUR

8PK-3162
Kuorimapihdit 0,2-1,25mm² (AWG 16-26)
Kuorimapihdit 0,2-1,25mm² (AWG 16-26)

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 7,11 EUR
5+ 6,40 EUR
10+ 5,70 EUR

J6796Y
ESD-maaliityntäpiste M5-maadoitusruuvilla
ESD-maaliityntäpiste M5-maadoitusruuvilla

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 15,85 EUR
5+ 15,05 EUR
10+ 14,25 EUR

J6603
ESD-liityntärasia maadoitusrannekkeille 3x10mm
ESD-liityntärasia maadoitusrannekkeille 3x10mm

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 18,50 EUR
5+ 17,55 EUR
10+ 16,65 EUR

EX-445815
Digitaalinen ilmalämpömittari + kosteusmittari hälytyksellä
Digitaalinen ilmalämpömittari + kosteusmittari hälytyksellä

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 59,95 EUR
5+ 56,95 EUR
10+ 53,95 EUR

AX-C705
Digitaalinen yleismittari + virtakalibraattori Cat IV 600V
Digitaalinen yleismittari + virtakalibraattori Cat IV 600V

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 182,50 EUR
5+ 173,40 EUR
10+ 164,25 EUR

AX-C605
Digitaalinen jännite-/virtamittari + virtakalibraattori
Digitaalinen jännite-/virtamittari + virtakalibraattori

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 200,90 EUR
5+ 190,85 EUR
10+ 180,80 EUR

TP-K111
Lämpötila-anturi sauva K -100...+900°C
Lämpötila-anturi sauva K -100...+900°C

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 39,49 EUR
5+ 37,50 EUR
10+ 35,55 EUR

DS25043-14D
MS-liittimen suojakansi sisäkierteellä 14-koko
MS-liittimen suojakansi sisäkierteellä 14-koko

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 3,60 EUR
10+ 3,25 EUR
50+ 2,90 EUR

SYK-M40
Holkkitiiviste vedonpoistajalla muovi M40 tummanharmaa
Holkkitiiviste vedonpoistajalla muovi M40 tummanharmaa

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 3,40 EUR
25+ 2,90 EUR
100+ 2,55 EUR

AD-STST-SMS
Liitinadapteri ST/ST SingleMode Simplex
Liitinadapteri ST/ST SingleMode Simplex

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 2,95 EUR
10+ 2,50 EUR
50+ 2,24 EUR

AD-STST-MMS
Liitinadapteri ST/ST MultiMode Simplex
Liitinadapteri ST/ST MultiMode Simplex

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 1,35 EUR
10+ 1,15 EUR
50+ 1,00 EUR

AD-STST-MMD
Liitinadapteri ST/ST MultiMode Dublex
Liitinadapteri ST/ST MultiMode Dublex

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 3,25 EUR
10+ 2,95 EUR
50+ 2,60 EUR

AD-SCST-SMD
Liitinadapteri SC/ST SingleMode Dublex
Liitinadapteri SC/ST SingleMode Dublex

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 3,60 EUR
10+ 3,25 EUR
50+ 2,90 EUR

AD-SCST-MMD
Liitinadapteri SC/ST MultiMode Dublex
Liitinadapteri SC/ST MultiMode Dublex

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 4,30 EUR
10+ 3,91 EUR
50+ 3,45 EUR



Visa Verified by Visa Visa Electron     MasterCard MasterCard SecureCode