Tuoteryhmät ja tuotteet

LCSC-OS1-10M
Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS1) 10m

Tekniset tiedot
Valokuitukaapeli. Dublex / single mode.
 
Tilauskoodi:LCSC-OS1-10M
Liitin A:2 x LC-liitin
Liitin B:2 x SC-liitin
Kuituluokka:9 / 125 µm  (OS1)
Kaapelin halkaisija:2,8 mm
Siirtonopeus:40 km  100Mb/s
100 km  1 Gb/s
40 km  10-100 Gb/s
Käyttölämpötila:-20...+60 °C
Väri:keltainen
Pituus:

10 m


Määrä:
Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS1) 10m
Hinta
1+ 20,95 EUR
5+ 18,85 EUR
10+ 16,75 EUR

Ei varastossa
Toimitusaika: 1 viikko